امروز چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳

۰۲۱ ۸۳۸۳۹۰۰۰

 
/ بیماران بین الملل / اعضای واحد IPD
معرفی تیم IPD بیمارستان آبان

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی آبان، با اتکا به تجربه علمی پزشکان و کادر درمان خود ، در طول سالیان مختلف (حتی سالها قبل از اجبار به کسب مجوز برای پذیرش بیماران خارجی) توانسته است نسبت به جذب و درمان بیماران از اقصی نقاط جهان اقدام نماید چرا که راهبرد خود را بر مبنای "ارائه بهترین خدمت به عنوان بهترین روش جذب" بنا نهاده است .
اکنون و بر اساس برنامه وزارت محترم بهداشت در خصوص لزوم کسب مجوز برای ادامه این مسیر ، با رویکرد توسعه خدمت رسانی و کمک به تقویت بنیان اقتصادی کشور از مسیر جذب بیماران خارجی ، گام های لازم در این خصوص برداشته شده و در این راه بیمارستان آبان ، علاوه بر نوسازی و تجهیز بخش های مختلف ، با تعدادی از هتل های معتبر تهران که از لحاظ فاصله برای بیماران خارجی سهل الوصول خواهد بود هماهنگی های لازم را به عمل آورده است ؛ همچنین با تعدادی از شرکت های خوشنام خدمات گردشگری سلامت در این خصوص رایزنی شده است.
 
همه این برنامه ها تحت نظارت و راهبری مدیریت بیمارستان "خانم دکتر آشتیانی" صورت پذیرفته است. مدیریتی که همزمان به عنوان پزشک مسئول در واحد IPD فعال بوده و علاوه بر درمان بیماران ،  از نزدیک فرایندهای لازم جهت بهبود مستمر خدمت رسانی را تحت نظر دارند . سوابق مدیریتی در کنار تسلط علمی ایشان کمک کرده است فرایند درمان بیماران داخلی و خارجی به صورت متمرکز و ایده آلی پیش رود .

پرستار بخش IPD بیمارستان آبان نیز از باتجریه ترین پرستاران بیمارستان و مسلط به زبان انگلیسی هستند. تجربه کار در بخش های مختلف درمانی ، که از لحاظ ارائه خدمات پرستاری ، هر کدام واجد داشتن تجربه و دانش مختص به خود هستند از ویژگی های بارز کاری "سرکار خانم فلاحی" می باشد . 

مسئول واحد IPD "سرکار خانم متقی" نیز از پرستاران باتجربه بیمارستان می باشند که سالها وظیفه سرپرستی یکی از پرترافیک ترین بخش بیمارستان را بعهده داشته و در اداره مسائل بیماران و مراجعین موفق عمل نموده اند .


وظایف اعضای واحد IPD به صورت مختصر شامل موارد ذیل است :
1- کارشناس(یا کارشناسان) واحد IPD که استقبال و پذیرش بیمار در بیمارستان را انجام داده و رابط بیمار در بخش های غیر درمانی می باشد و تا ترخیص نهایی بیمار خارجی پیگیر امور او خواهند بود .

2- پرستار IPD: پیگیر امور درمانی بیماران خارجی و رابط بیمار خارجی با بخش های درمانی می باشد.

3-پزشک IPD : پزشک مسئول در بخش IPD که امور اولیه درمانی و ارجاع به پزشکان متخصص در بیمارستان از طریق ایشان انجام می شود . پزشک IPD رابط بین پزشکان متخصص که درمان بیمار را به عهده دارند نیز می تواند باشد.


dr.ashtiani

سرکار خانم دکتر لیلا آشتیانی

پزشک واحد IPD

021-83839800

manager@abanhospital.ir

سرکار خانم محبوبه فلاحی

پرستار واحد IPD

021-83839401

     

mis-motaghi

سرکار خانم مینا متقی

مسئول واحد IPD

021-83839261

ipd@abanhospital.ir