امروز چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳

۰۲۱ ۸۳۸۳۹۰۰۰

 
/ بیماران بین الملل / هماهنگی سفر

بیمارستان خصوصی آبان در رابطه با حوزه توریست درمانی و بیماران بین الملل، خدمات بسیاری ارائه می نماید. 
به طوری که بیماران عزیز می توانند با خیالی آسوده مراحل معاینه، تشخیص و درمان را در کنار همراهان خود، در اتاق های اختصاصی و با امکانات بالا بگذرانند. به این منظور می توانید از طریق سایت بیمارستان آبان و به طور آنلاین با کارشناس مربوط به بخش بین الملل تماس بگیرید. کارشناس مرتبط با بخش بین الملل تمامی اطلاعات لازم در خصوص IPD را در اختیار شما عزیزان می گذارد و در صورت ابهام به طور کامل و با حوصله به تمامی سوالات شما پاسخ خواهد داد. در این مرحله ابتدا از شما مدارک پزشکی درخواست خواهد شد که می توانید آنها را از طریق پست الکترونیک یا ایمیل ارسال نمایید. سپس مدارک در اختیار پزشکان مربوطه در بیمارستان آبان قرار گرفته و پس از بررسی های لازم شرح درمان به شما اعلام خواهد شد.
پس از آن در صورت تمایل شما، یک تاریخ برای مراجعه حضوری به شما اعلام خواهد شد که با توجه به آن می توانید ویزا و بلیط سفر خود را آماده کنید. در رابطه با محل اقامت هم اصلا نگران نباشید، زیرا بیمارستان فوق تخصصی آبان با هتل های بسیار خوب در نزدیکی بیمارستان قرارداد بسته است که در صورت تمایل می توانید برای رزرو اتاق هماهنگی کنید.
هنگام مراجعه به بیمارستان آبان در تاریخ مشخص شده، کارشناس بخش IPD ضمن خوش آمد گویی، به شما در تشکیل پرونده، جمع آوری و ثبت اطلاعات درخواستی کمک خواهند کرد. سپس شما و همراهانتان به محل های راهنمایی خواهید شما تا پس از استراحت و رفع خستگی، برای انجام معاینات و آزمایشات پزشکی آماده شوید. همچنین در صورتی که نیاز  لباس، خوراکی و سایر لوازم نیاز دارید می توانید آن را با کارمندان این بخش در میان بگذارید تا شما را راهنمایی کنند و در مدت اقامت خود احساس آرامش و راحتی داشته باشید.
پس از اینکه شما آمادگی های لازم را داشتید، معاینات و آزمایشات لازم بر روی شما صورت می گیرد سپس نتایج آزمایشات در بازه زمانی مورد نظر و مناسب برای شما با بالاترین کیفیت آماده خواهد شد. بیمارستان فوق تخصصی آبان با دارا بودن فضای اختصاصی مطابق با استانداردهای جهانی و حضور جراحان و پزشکان با تجربه و متعهد، زمان انتظار برای دریافت نتایج و خدمات پزشکی بیماران بین المللی را بسیار کوتاه کرده است.
همچنین مترجمین زبان انگلیسی و عربی به طور دائم در بیمارستان حضور دارند تا شما را راهنمایی و کمک کنند. 
 بیمارستان خصوصی آبان تمامی مجوزهای رسمی و گواهینامه های بین المللی را دارا می باشد، بنابراین با خیالی آسوده می توانید برای انجام خدمات جراحی و پزشکی خود به این بیمارستان مراجعه نمایید.
 پس از اتمام درمان، معاینات نهایی صورت گرفته و در صورت نیاز یک برنامه زمان بندی برای مراجعات بعدی در اختیارتان قرار خواهد گرفت. همچنین پزشکان و کارمندان این بخش، آموزش های لازم را در رابطه با برنامه درمانی به خواهند داد. 
  پس از تکمیل درمان، صورتحساب هزینه های پرداختی توسط کارشناس مالی بخش IPD در اختیارتان قرار می گیرد.
 همچنین در صورت نیاز به تاکسی برای مراجعه به فرودگاه، راننده مسلط به زبان انگلیسی در اختیارتان قرار می گیرد.