امروز سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳

۰۲۱ ۸۳۸۳۹۰۰۰

 
/ بیمارستان آبان عاری از کرونا

بیمارستان آبان عاری از کرونا

به اطلاع کلیه مراجعین محترم می رساند ذیل توجهات کادر مدیریتی و استانداردهای اعلامی وزارت محترم بهداشت در خصوص مبارزه با ویروس کرونا ، تمامی کادر درمانی و خدماتی شاغل در بلوک زایمان و بخش نوزادان ، همچنین اتاق عمل ، موردغربالگری قرار گرفته و از نظر مقاله با ویروس کرونا شرایط ایمنی در بیمارستان فراهم شده است . همچنین به منظور پیاده سازی پیش گیری های لازم ، برنامه ملاقات با بیماران به صورت کامل حذف شده است تا از این طریق زنجیره انتقال هم قطع گردد ، و مادران و نوزادان دلبندشان در فضایی سالم خدمات لازم را دریافت کنند.
همچنین برنامه ضدعفونی روزانه ،‌چندین نوبت در روز انجام می گردد و پروتکل های حفاظت و  مقابله فردی با کرونا نیز توسط کارکنان به اجرا در می آید . با عنایت به مراتب تعهد بیمارستان به سلامت کلیه کارکنان و بیماران ، ‌تلاش دارد با ایجاد محیطی امن و آرام ، همچون گذشته برای مادران فضایی خاطره انگیز ایجاد نماید.
بخش نوزادان ،‌ بلوک زایمان ، بخش درمان ناباروری و نازایی ، و کلینیک زنان بیمارستان آبان ، آماده ارائه خدمات به ماداران گرامی می باشد .
مادران ارجمند میتوانند با توجه به شرایط خود ، در خصوص زایمان برنامه ریزی نموده و با بلوک زایمان (با شماره 83839765) تماس حاصل نمایند . همچنین بخش نوزادان به صورت 24 ساعته فعال بوده و آماده خدمت رسانی به مراجعین محترم می باشد ( بخش مراقبت های ویژه نوزادان NICU :‌83839160 )